Sklep

Propozycja dla partnerów handlowych

Z sukcesem wprowadzamy na polski rynek produkty do profesjonalnej higieny jamy ustnej CURAPROX oraz Aloe Fresh, które charakteryzuje wysoka jakość stale unowocześnianych produktów, oddawanych do dyspozycji lekarza, higienistki oraz pacjenta. Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efektem ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową dbając o najwyższą jakość produktu.

Oferujemy innowacyjne i profesjonalne produkty CURAPROX oraz Aloe Fresh i atrakcyjne warunki współpracy.


partner handlowy

 

Propozycja dla klientów indywidualnych

Produkty CURAPROX oraz Aloe Fresh zapewniają kompleksową i prawidłową higienę jamy ustnej. Te nowatorskie pomoce do higieny pozwolą na efektywne i jednocześnie atraumatyczne oczyszczanie szeregów zębowych i gruntowne usunięcie płytki nazębnej.

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie.


klient indywidualny