ALOE FRESH - Produkty do higieny jamy ustnej z aloesem.

Unikalna formuła oparta w 100% na naturalnych substancjach aktywnych, które codziennie stosowane przyczyniają się do łagodzenia chorób dziąseł i zapobiegają powstawaniu ubytków zębowych, a także przeciwdziałają osadzaniu się płytki bakteryjnej i powstawaniu kamienia nazębnego.

ALOE FRESH - pasty do zębów i płyn do płukania jamy ustnej zawierają naturalny sok z Aloe Vera (hodowany bez użycia pestycydów czy chemicznych nawozów) oraz kombinację naturalnych składników. Wszystkie produkty ALOE FRESH przeznaczone do pielęgnacji i higieny jamy ustnej są wolne od fluoru, parabenów, SLS-ów (Sodium Laureth Sulfate) i SLES-ów (Sodium Laurylate Sulfate), sacharydów, konserwantów i sztucznych barwników. Zarówno pasty do zębów jak i płyn do płukania jamy ustnej przeszły testy alergologiczne i mikrobiologiczne.

Zapoznaj się z naszymi produktami na : http://aloefresh.pl

 

Chcę wiedzieć więcej

Szczoteczka jednopęczkowa

Solo dla solistów czyli szczoteczka jednopęczkowa!

Nasze zęby to indywidualności, które muszą być czyszczone pojedynczo, dookoła i  delikatnie. Najlepiej udaje się to dzięki szczoteczkom jednopęczkowym lub pojedynczym , które pielęgnują każdy ząb oddzielnie.

Chcę wiedzieć więcej

Nitka zębowa

Nitka... Całkiem bez niej - nie da rady!

Najczęściej proponuje się szczoteczki interdentalne zamiast nitek, ponieważ szczoteczki efektywniej oczyszczają przestrzenie międzyzębowe.
Istnieją jednak takie przestrzenie, do których możliwy jest dostęp tylko za pomocą nitki i właśnie w tych przypadkach nitka zębowa jest niezbędna.

Chcę wiedzieć więcej